Regulamin i polityka prywatności

Regulamin korzystania z usług Centrum Wsparcia Kolory Relacji

  1. Podmiotem realizującym jest Centrum Wsparcia Kolory Relacji, 30-699 Kraków, ul. Golkowicka 17, reprezentowane przez Agnieszkę Barber.
  1. Wydarzenie=seminarium, spotkanie, warsztat, szkolenie, wykład, konsultacja, prowadzone przez Centrum Wsparcia Kolory Relacji.
  1. Nie ponosimy odpowiedzialności za sposób korzystania z treści składających się na wydarzenia oraz ewentualne skutki zastosowania lub niezastosowania się przez Państwa do porad przekazywanych podczas ich trwania.
  1. Gdy nie możecie uczestniczyć w wykupionym wydarzeniu, umożliwimy Państwu udział w wydarzeniu o tym samym, lub innym, wybranym przez Państwa zakresie tematycznym w innym terminie, jeśli takie zostanie zorganizowane w przedziale dwóch kolejnych miesięcy od wydarzenia, w którym nie mogliście Państwo wziąć udziału, a za nie zapłaciliście pod następującymi warunkami:
  1. W przypadku niezebrania się minimalnej ilości uczestników, mam prawo odwołać wydarzenie, o odwołaniu wydarzenia zostaniecie Państwo poinformowani mailowo najpóźniej 3 dni przed datą rozpoczęcia wydarzenia.
  1. W przypadku odwołania Wydarzenia, zobowiązujemy się do zwrotu opłaty przez Państwa poniesionej.
  1. W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu do 7 dni przed jego rozpoczęciem, zwracamy całą kwotę wpłaconą za udział w wydarzeniu.
  1. W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu w terminie krótszym niż 7 dni przed jego rozpoczęciem, zwracamy 50% kwoty wpłaconej za udział w wydarzeniu.

Polityka Prywatności

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłamy informacje dotyczące danych osobowych.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Wsparcia Agnieszka Barber ul. Golkowicka 17, 30-699 Kraków.

Od dnia 25.05.2018 r. będzie możliwość skontaktowania się z nami w zakresie ochrony danych za pośrednictwem adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Twoje dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań by zadbać o ich bezpieczeństwo. Usunięcie bazy z Twoimi danymi nastąpi po zakończeniu działalności firmy. Jeśli życzysz sobie, byśmy tych danych nie przetwarzali, żebyśmy je uaktualnili lub usunęli z naszej bazy – prosimy o informację.

Jeśli uważasz, że naruszamy przepisy RODO, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania danych a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych nie wymaganych do realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. 

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu zawiadamiania Cię o działalności Centrum Wspacia Agnieszka Barber, na potrzeby bieżącego kontaktu oraz w zakresie realizacji ewentualnych zawartych pomiędzy nami umów.

Danych osobowe związane z realizacją transakcji finansowych pomiędzy Tobą a Centrum Wsparcia Agnieszka Barber udostępniamy biuru księgowemu ( superksięgowa na pośrednictwem mbanku), które przetwarza je na zasadzie poufności w zakresie określonym prawem.

Poza tym nie udostępniamy Twoich danych nikomu innemu.